بهترین سایت های آپلود رایگان فایل در سال 1401

سایت های آپلود فایل

از زمانی که بلاگ ها و انجمن ها شروع به فعالیت کردند آپلود کردن فایل در سایت یک امر ضروری و مهم تلقی می شود.اگر کمی به عقب برگردیم سرویس هایی مثل مگا آپلود قوی ترین سایت آپلود فایل بود. امروزه بسیاری از کاربران برای آن که هزینه ای بابت فضای میزبان سایت خود پرداخت نکنند فایل های سنگین مثل ویدیوهای خود را روی سایت های آپلود رایگان نیز، آپلود می کنند و با این روش دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارند.بعد از اینکه فایل های خود را در این سایت ها آپلود کردید میتوانید لینک را در اختیار کاربرانی که وارد سایت شما می شوند قرار دهید مزیت این روش در سرعت سایت بطور کامل قابل مشاهده خواهد بود.

علاوه بر آپلود فایل های سنگین سایت ، میتوانید نسخه پشتیبان از فایل خود یا سایت خود را در همین سایت های آپلود رایگان نیز، آپلود کنید.یکی دیگر از کاربردهای این سایت های بارگذاری رایگان در ارسال ایمیل است. همانطور که میدانید برای ارسال فایل ها توسط ایمیل، حجم آن ها نمی تواند بیشتر از 50 مگابایت باشد از این رو کاربران فایل های خود را در این سایت های رایگان آپلود می کنند و لینک را در اختیار دیگران قرار می دهند تا از این فایل ها استفاده کنند.

مطالعه کنید: انتقال پیامک از اندروید به آیفون

یکی از معایبی که این سایت و سرورهای رایگان دارند این است که چون لینک اصلی را در اختیار ما قرار نمی دهند دانلود در دو مرحله باید انجام شود و حتی اگر از دانلود منیجر نیز استفاده کنیم امکان توقف و ادامه وجود ندارد.
یکی دیگر از معایبی که در این سایت ها وجود دارد محدودیت در حجم برای آپلود فایل است .سرعت کم در دانلود این فایل ها هم جزو یکی از معایب آن ها به حساب می آید.

بهترین سایت های آپلود فایل:

  • پرشین گیگ: این سایت تا چندی پیش کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گرفت اما تازگی باید بصورت پولی از امکانات آن بهره ببرید .اگر می خواهید بصورت رایگان از این سایت استفاده کنید فقط میتوانید 8 گیگ فایل را آپلود کنید. یکی از ویژگی های خوب سایت پرشین گیگ ارائه لینک مستقیم به کاربر است همچنین پشتیبانی آنلاین و خوبی را ارائه داده است.

از دست ندهید: پرطرفدارترین بازی های اندروید در سال 2022

سایت پرشین گیگ

مطالعه کنید: دانلود ویدیو از پینترست

 

  • آپلود بوی: این سایت از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده که برای اشتراک فایل مورد استفاده قرار می گیرد همچنین سایت مورد استقبال و محبوب وب مستر ها به حساب می آید چون به ازای دانلود فایل های شما توسط کاربران به شما پول می دهد(به ازای 1000 دانلود تا 30 دلار به شما پرداخت می کند.یکی از مزیت های آپلود بوی 100 گیگ فضای رایگان برای آپلود است که کمی با محدودیت همراه است همچنین سرعت بالا ورابط کاربری بسیار ساده و راحت یکی دیگر از مزایای استفاده از این سایت است که یکی از بهترین سایت های آپلود فایل به شمار می آید.

آپلود بوی

مطلب مفید:ساده ترین روش دانلود ویدیو از یوتیوب در کامپیوتر

 

  • یو آپلود: این سایت بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و در واقع اکانت پولی در این سایت تعریفی ندارد.این سایت از تمامی پسوندها پشتیبانی می کند و شما می توانید با ثبت نام در یوآپلود فایل های مورد نظرتان را به راحتی بارگذاری کنید و به اشتراک بگذارید.

یو آپلود

 

از دست ندهید:قابلیت های مخفی  IOS 15 

  • ایکس آپ: این سایت از سال 1391 شروع به فعالیت کرده است که رابط کاربری بسیار ساده و راحتی دارد که بعد از ثبت نام و بارگذاری فایل خود میتوانید مشخص کنید که آن فایل تا چه مدت در پنل شما وجود داشته باشد. مزیت مهم سایت ایکس آپلود قرار دادن لینک مستقیم دانلود برای مخاطب می باشد.

ایکس اپ

مقایسه و خرید لپ تاپ اچ پی

حامد میرجلیلی
ارسال دیدگاه